İncirli Temizlik Şirketi

İncirli, Keçiören’e bağlı güzel semtlerden bir tanesi. Merkeze yakın olmadığı için, bu güzel ilçede iyi bir temizlik hizmeti alamayacağını düşünen pek çok insan var. Ancak bu tamamen yanlış bir düşünce. Çünkü yılların verdiği tecrübe, kalabalık kadrosu, güler yüzlü hizmet anlayışımız ile Keçiören Büşranur Temizlik Şirketi olarak her türlü İncirli temizlik şirketi arayışınıza cevap oluyoruz. Keçiören’de yer alan firmamız Keçiören’in her yerinde olduğu gibi İncirli’de de Ankara’nın en kaliteli temizlik hizmetini vermeye devam ediyor.

Bizler, temizlikte profesyonellikten yanayız. Hedefimiz her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti. Bizler inanıyoruz ki doğru hizmet doğru personel ile olur. Bu nedenle personellerimizi büyük bir titizlik ile seçiyoruz. Sadece birkaç saat içinde mükemmel hizmet almanızın altında, yıllarca verdiğimiz emek yatıyor. Personel kadromuzun kalabalık oluşu sayesinde, alacağınız hizmetin saati asla şaşmıyor. Çünkü hizmete ne zaman ihtiyacınız olduğunu biz değil siz belirliyorsunuz. Bize de istediğiniz saatte istediğiniz sayıda personeli temizlik yapılacak alana yönlendirmek kalıyor.

apartman temizliği fiyatları

İncirli Ev Temizliği

İncirli temizlik şirketi denildiği zaman akla ilk gelen firma olmamızın altında yatan pek çok sebep var. Ancak bunlardan en önemlilerinden biri de tabii ki bütçe dostu fiyatlandırma politikamız. Sizler de günlük hayatta zaman zaman bir hizmete ya da eşyaya gereğinden fazla ödediğinizi düşünüp rahatsız hissetmiyor musunuz? Ne yazık ki bugün her sektörde şişirilmiş abartı fiyatlar ile hizmet veren pek çok işletme mevcut. Bizler, Büşranur Temizlik Şirketi olarak, bu duruma son vermeye geliyoruz. Bizden alacağınız her hizmete sadece gerektiği kadar ödeme yapacağınıza, abartılmış ve şişirilmiş faturalar ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken masrafları azaltmak adına asla kalitesiz bir ürün kullanmayacağımıza da emin olabilirsiniz. Firmamızda her daim en kaliteli temizlik gereçleri ve hem insan sağlığına hem de doğaya karşı duyarlı temizlik ürünleri kullanılır.

en iyi keçiören temizlik firması

İncirli Temizlikçi

Her hizmette kendini ön plana çıkaran firmamız özellikle apartman temizliklerinde ki anlaşmazlıklara da son veriyor. Apartmanlar pek çok hanenin bir arada olduğu ve ortak alanların temizliği konusunda sık sık anlaşmazlık yaşanan alanlardır. Pek çok kişi kendi evini temiz tutsa dahi apartmanların ortak alanlarını temizlemek istemez ve bu durum apartman sakinleri arasında bir sorun oluşturmaya başlar. Böyle durumlarda bir İncirli temizlik şirketi ihtiyacınız olursa size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Apartman temizliklerinin sorumluluk gerektiğinin bilincinde olan firmamız tarafından apartmanınızın büyüklüğü ve temizlenecek olan alanların çokluğuna göre bir periyod belirlenir. Ve bu periyodda personellerimiz gelerek sizin için tertemiz bir apartman ortamı oluştururlar. Size de sadece huzur içinde tertemiz bir yaşam alanında yaşamak kalır. Hizmetleri sadece apartman temizliğinden ibaret olmayan firmamızdan temizlik ile ilgili aklınıza gelen her alanda hizmet talep edebilirsiniz. İş yeri, ev, ofis, depo olması fark etmeksizin tüm temizlik ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz.

İncirli Temizlik İletişim

Bize ulaşmak ve temizlik ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve randevu almak için bize 0 546 525 48 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

keçiören temizlik şirketleri iletişim