KEÇİÖREN OFİS İŞYERİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

kirikkale ofis işyeri temizliği

Keçiören Ofis İşyeri Temizliği

Ofisler, her gün çok sayıda kişinin gelip gittiği ve yüzeysel olarak temizlense de aslında çok da hijyenik olmayan iş yerleridir. Ofiste ki herkesin kendine ait bir görevi olması, derinlemesine bir temizliğin yapılmasına engel olabilir ve bu da haliyle destek gerektirir. Yıllardır profesyonel ofis temizliği hizmeti veren Keçiören ofis işyeri temizlik şirketi sayesinde artık bu sorunun önüne geçmeye geliyoruz. Ofislerinizin temizliğini bir bilene bırakın ve hijyen içerisinde çalışmaya devam edin!

Çoğu zaman, daha temiz bir ortamda çalışmak için işyeri temizliği yaptırmak üzere ofis temizlik şirketleri ile çalışılır. Keçiören’de ofis temizlik firmaları arasında ise en ön sırada firmamız Keçiören Büşranur Temizlik Şirketi yer alır. Günlük ofis temizliği, büro temizliği gibi pek çok alanda hizmet veren firmamıza gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

Keçiören Ofis İşyeri Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

Ofislerin günlük temizliği dışında, ofis temizliği firmaları tarafından alınan hizmet profesyonel ofis temizliği hizmetidir. Bu hizmette, günlük rutin işlerin yanı sıra detaylı bir temizlik yapılır. İşyeri cam temizliği ile başlayan bu hizmet her yerin detaylı bir şekilde temizlenmesiyle devam eder ve tamamen hijyenik bir ortam oluşturulana kadar bitmez.

Ofis İşyeri Temizliği Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Eğer siz de ofisiniz yüzeysel değil tertemiz olsun hijyen içinde çalışılsın istiyorsanız işyeri temizlik firmaları arasından birini seçerek ofisine çağırmalısınız. Firmamız Büşranur Temizlik Şirketi alanında uzman bir firma olarak her daim yanınızda. Bizden hizmet almak için telefonla aramanız yeterli. Telefonda oluşturduğumuz randevu gün ve saatinde ofisinizde olarak temizliğe başlarız. Randevu oluşturma esnasında ofisiniz hakkında aldığımız bilgilere göre ayarladığımız personel sayısı sayesinde işleminizin çok uzun sürmeden normal zamanında bitmesini sağlarız. Randevu almak için bizi 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Ofis İşyeri Temizliği Aşamaları

Ofis temizliği, basit gibi gözükse de aslında çok meşakkatlidir. Ofis temizliği aşamalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İlk olarak işe camlarla başlanır. Ofisin tüm camları iz kalmayacak şekilde silinir.
  • Daha sonra ofiste ki tüm çöp kovaları boşaltılarak temizlenir.
  • Ofiste bulunan tüm masalar tek tek silinir
  • Ofis mobilyalarının tozları alınır
  • Ofiste yer alan lavabolar ve mutfak detaylı bir şekilde temizlenir.
  • Son aşama olarak zemin temizliği yapılır.

Tüm bu aşamalar takip edilirken kullanılan temizlik malzemeleri son derece önemlidir. Fiyatın düşürülmesi için kullanılan kalitesiz ve ucuz temizlik malzemeleri ne yazık ki güzel sonuç vermeyecektir. Bu nedenle, ofis temizlik firması ile anlaşırken kullandıkları malzemeleri mutlaka sormalısınız. Firmamız Büşranur Temizlik Şirketi ile anlaşanlar bilirler ki firmamız daima en kaliteli birinci sınıf malzemeler ile çalışarak sizlere %100 hijyen sunar.

Ofis İşyeri Temizlik Fiyatları

Ofis temizliği hizmeti almak isteyen herkesin ilk merak konusu Keçiören ofis işyeri temizlik şirketi fiyatları oluyor. Ancak ne yazık ki ofis temizliği için net bir fiyat vermek mümkün değil. Her ofis birbirinden farklı olacağı için, her ofis için verilecek hizmet de birbirinden farklıdır. Ofis temizlik fiyatları ise verilen hizmetin kapsamına göre değişkenlik gösterir. Keçiören’de ofis işyeri temizliği için uygun fiyatlı bir işyeri temizliği firması arıyorsanız, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almak için firmamıza başvurabilirsiniz. Onun için bizi fiyat almak için 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Ofis İşyeri Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis temizliğini, normal ev temizliğinden ayıran pek çok faktör vardır. Bu faktörlerin başında ise ofislere çok sayıda kişinin gelip gidiyor olması gelir. Evlerimize girerken ayakkabılar çıkarılır ve temizliğe dikkat edilirken ofisler için aynı durum ne yazık ki söz konusu değildir. Dolayısıyla dışarıdan gelen tüm kir ve mikroplar ziyaretçiler ve çalışanlar ile birlikte ofislere girer. Peki, bu durumda ne yapmalıyız?

Ofis temizliği, ev temizliğinden çok daha farklı yapılmalıdır. Ofislerde hijyeni sağlamak son derece zordur. Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Ofislerde çok kişi tarafından kullanılan araçların başında sabit telefonlar gelir. Sabit telefonlardan çalışanların mikrop kapmaması adına özel bir sıvı ile temizlenmesi gerekir.
  • Temizlik bittikten sonra kullanılacak çöp poşetlerine dikkat edilmelidir. Çöp poşetleri yırtık ya da delik olursa yapılan temizlik çok hızlı bir şekilde etkisiz hale gelebilir.
  • Temizlik esnasında mutlaka eldiven kullanılmalıdır.
  • Temizlik ofisin boş olduğu günlerde yapılmalıdır.