KEÇİÖREN EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

kirikkale ofis işyeri temizliği

Keçiören Ev Temizliği

Hepimiz yaşam alanlarımızın tertemiz olmasını isteriz. Bunun için bazen kendimiz hallederiz bazense destek almaya ihtiyaç duyabiliriz. Keçiören ev temizlik şirketi olarak size profesyonel destek sunuyoruz. Kendimiz temizlediğimiz ev, ofis, büro vb yaşam alanlarımız tertemiz gözükse dahi aslında ne kadar temiz ve hijyenik olduklarını hiç düşündünüz mü?

Temizlik, her ne kadar kendimiz yapabileceğimiz bir işlem olsa da, bazen yeterli hijyeni sağlamak için profesyonel destek almak gerekir. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Peki, biz kimiz?

Bizler, Keçiören temizlik şirketi olarak her türlü yaşam alanınızda hijyeni sağlamak için sizin yanınızdayız. Alanında tecrübeli personellerimiz, haftanın yedi günü size hizmet vermek için hazır.

Bir yaşam alanına profesyonel dokunuş yapıldığı en ince ayrıntısına kadar belli olmaktadır. Keçiören ev temizlik şirketleri arasında en ön sırada yer alan firmamızın geçtiği her oda kendini belli etmektedir.

Profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda soracağımız ilk kriter evinizin 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 gibi seçeneklerden hangisinde olduğudur. Buna bağlı olarak, yönlendirilecek personel sayısını belirleyerek size uygun hizmet paketlerini sunarız. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sizlerle buluşturan firmamız, gündelikçi fiyatları esas alındığında Keçiören temizlik şirketleri arasında en uygun fiyatları veren firmalardan biridir.

Keçiören ev temizlik şirketi denildiği zaman akla ilk gelen firma olan firmamızı normal bir temizlikten ayıran en belirgin özelliği temizlik esnasında kullanılan profesyonel araçlardır. Bu araçlar sayesinde normal bir ev temizliği gibi yüzeysel değil derinlemesine bir temizlik hizmeti vermiş oluruz.

Evlerimiz, daimi yaşam alanlarımızdır. Bu yaşam alanlarımızın tertemiz olması hepimiz için en sağlıklı olanıdır. Kendimiz her ne kadar her gün temizlemeye gayret etsek de bazen özellikle çalışan kişiler için düzenli bir temizlik mümkün olmayabilir. Bu nedenle profesyonel temizlik hizmeti almak kaçınılmazdır. Her türlü temizlik ihtiyacınız için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Keçiören Ev Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

Keçiören ev temizliği, evde profesyonel temizlik hizmeti verilmesidir. Her ne kadar evlerimizi temizlesek de profesyonel araçlar eşlik etmedikçe temizliğimiz yüzeysel olur. Bu nedenle, zaman zaman profesyonel destek almak gerekir.

Bizler, sizin için son teknoloji araçlar ve birinci sınıf kaliteye sahip temizlik malzemeleri eşliğinde evlerinize gelerek derinlemesine bir temizlik yaparız. Size ve ailenize hijyenik bir ortam bırakırız.

Ev Temizliği Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Ev temizliği hizmeti almak için bizi aramanız yeterli. Firmamızdan telefon ile randevu alabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte temizlenecek adreste oluruz. Alanında tecrübeli personelimiz evinizde derinlemesine bir temizlik başlatır ve size de keyifle kahve içerek temizliğin tadını çıkarmak kalır.

Ev Temizliği Aşamaları

Keçiören ev temizliği hizmeti aldığınızda, seçtiğiniz pakete göre aşamalar değişkenlik gösterir. Her şeyin bir arada olduğu bir paket istiyorsanız izleyeceğimiz aşamalar şu şekildedir:

  • İlk olarak işe camlarla başlanır.
  • Koltuklar ve yataklar profesyonel bir şekilde temizlenir.
  • Tüm evin tozu alınır.
  • Tüm ev süpürülür ve arkasından silinir.
  • Tuvalet ve banyolar temizlenir.
  • Balkonlar temizlik.
  • Detaylı mutfak temizliği yapılır.

Günlük Temizlikçi ve Fiyatları

Keçiören ev temizliği fiyatlarına bakıldığı zaman net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü fiyat, yapılacak temizliğin kapsamına göre değişkenlik gösterir. Temizlenecek evin oda sayısı önemlidir. Örneğin 1+1 bir ev için fiyat daha düşük olurken, 3+1 ev için fiyat daha da artacaktır. Fiyat belirleyen bir diğer faktör ise gelecek personelin sayısıdır. Hizmete neler dâhil olup olmayacağı ise fiyatı etkileyen diğer faktörlerdendir. Onun için bizi fiyat almak için 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Ev Temizliği Yapan Bayanlar

Firmamız bünyesinde ev temizliği yapan bayanlar özenle seçilmektedir. İşinde tecrübeli ve doğru bir temizliğin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilen personelimiz sayesinde sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunarız.

Ev Temizliği Ücretleri

Keçiören ev temizlik ücretleri temizlenecek eve ve hizmete nelerin dahil edileceğine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin hizmete detaylı koltuk yıkama dahil edilecekse fiyat da bir artış olur. Ancak stabil bir ev temizliği yapılacaksa fiyat daha düşük olacaktır. Onun için bizi fiyat almak için 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayabilirsiniz.