KEÇİÖREN HALI YIKAMA ŞİRKETİ

keçiören halı yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Halılarımız, evlerimizin bütün kirini üstünde tutan yegâne eşyalarımızdan biridir. Tüm gün üstünde gezdiğimiz halıları kullanmak çok kolay olsa da yıkamak için aynısını söylemek mümkün değil. Yazın dijital baskılı ince halılar kullanıyor ve makinede kolayca yıkıyor olabilirsiniz. Ancak kış geldiğinde kalın halılarımız evlerimizde ki yerini alıyor ve onları yıkamak da hiç kolay olmuyor. Böyle durumlarda halı temizleme hizmeti veren bir Keçiören halı yıkama şirketinden destek almak en mantıklısı oluyor. Bizler Büşranur Temizlik Şirketi olarak, her türlü temizlik ihtiyacınızda yanınızda olduğumuz gibi halı koltuk yıkama işlemlerinizde de Keçiören halı yıkama şirketi olarak sizinleyiz. Halılarınızı alıyoruz ve ilk günkü halleriyle size teslim ediyoruz. Sizlere de henüz hiç kullanılmamış gibi gözüken halıların tadını çıkarmak kalıyor.

Profesyonel halı yıkama hizmetimize halı kurutma hizmetimiz de eşlik ediyor ve tertemiz halılarınız size geri dönüyor. Bugün Ankara için halı yıkama tavsiyeleri ve halı yıkama yorumları esas alındığında olumlu yorumlarda sık sık adından bahsettiren firmamızdan hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Keçiören Halı Yıkama Nedir, Nasıl Yapılır?

Evlerinizde yıkamanın çok zor olduğu halıların, bizler tarafından nasıl yıkandığını merak ediyor musunuz? Öyleyse kısaca bahsedelim:

Öncelikle sizlerden halılarınızı teslim alıyoruz ve bir karışıklık olmaması adına etiketliyoruz. Daha sonrasında ise geniş alanda anti bakteriyel ürünler kullanarak halılarınızı yıkayıp kurutup evinize geri getiriyoruz. Hiç salonunuzdan çıkmadan bizi arayarak halılarınızı teslim edip aynı şekilde geri alabilirsiniz. Sizin için her şeyi biz yapıyoruz, size de sadece tertemiz halıların keyfini çıkarmak kalıyor.

Halı Yıkama Aşamaları

Pek çok müşteri halı yıkama sürecini görmediği için işlemin çok basit olduğunu düşünür ancak durum bundan biraz farklıdır. Halı yıkama aşamaları oldukça meşakkatlidir. Halı yıkama aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İlk olarak evinizden yıkatmak istediğiniz halılarınız teslim alınır
  • Daha sonrasında bu halılar, yıkanacakları yere getirilir.
  • Tek tek profesyonel makineler ile halılarınız yıkanır.
  • Yıkanan halılar kurutulur.
  • Kuruyan halılarınız kapınıza teslim edilir.

Halı Yıkama Fiyatları

Son zamanlarda her sektörde kendini gösteren fahiş fiyatlar yüzünden halı yıkatmak isteyen kişilerin ilk araması uygun fiyatlı halı yıkama oluyor. Eğer sizde en iyi halı yıkama firmasından en uygun fiyatları almak isterseniz adres tabii ki firmamız Büşranur Halı Yıkama! Keçiören Halı yıkama şirketi fiyatları halının büyüklüğüne, cinsine, hatta bazen rengine göre bile değişkenlik gösterebilir. Ancak Ankaralılar bilir ki en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara Büşranur Temizlik Şirketi verir! 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayarak halı yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizler de halılarınız tertemiz olsun bunun yanı sıra fiyatlar da bütçenize uysun isterseniz firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.