KEÇİÖREN İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

kirikkale ofis işyeri temizliği

Keçiören İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, yapılması en zor temizlik çeşitlerinden biri diyebiliriz. İnşaat sonrasında ortaya çıkan pek çok atık temizlenmek üzere bekler. Pek çok kişi bu meşakkatli işi kendi yapmak yerine profesyonel destek almayı tercih eder ve bu aslında en mantıklı olan seçenektir. Kaba inşaat temizliği, profesyonel temizlik şirketleri için gayet kolay bir işlemdir. Eğer sizlerde Keçiören inşaat sonrası temizlik şirketinden profesyonel destek almak isterseniz, inşaat sonrası ev temizliği için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizin için her şeyi halleder ve size de yalnızca yeni evinizin tadını çıkarmak kalır. Eğer kendinize uygun bir inşaat pisliği temizleme şirketi arıyorsanız, en uygun inşaat sonrası temizlik fiyatları ile size bir telefon kadar yakınız.

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir, Nasıl Yapılır?

Bir inşaat tamamlandıktan sonra ortaya çok korkunç bir görüntü çıkar. Her yerde atık çiviler, inşaat kalıntıları, aşılması çok zor bir toz tabakası ve çok daha fazlası temizlenmek üzere ev sahiplerini bekler. Yeni bir ev edinmiş kişiler için bu son derece can sıkıcı bir görüntüdür. Bireysel olarak halledilmesi oldukça zor olan inşaat pisliği, profesyonel bir destek alarak kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilir. Peki, inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır?

İnşaat sonrası ev temizliği için yapılması gereken ilk aşama evde ki tüm fazlalıkları çöp poşetlerine toplayıp evden çıkarmaktır. Yerlerde gezen kablolar, çiviler, alçı kalıntıları ve çok daha fazlası temizliği engelleyecektir. Bu nedenle ilk olarak bu fazlalıklardan kurtulmak gerekir. Daha sonra işe camlar ile devam edilir. Camlarda boya kalıntıları olacaktır. Öncelikle onlar kazınmalıdır. Arkasından her oda tek tek temizlenir. Çok kirli bir alan olduğu için temizlik bezleri ve temizlik suyu sık sık değiştirilmelidir. Yerlerde boya kalıntıları olması da muhtemeldir. Bu boya kalıntıları tek tek kazınmalıdır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Kaba inşaat temizliği, yapılması çok güç bir işlemdir. Bu nedenle pek çok kişi inşaat sonrası temizlik firmaları nerelerde diye araştırma yapmaya başlar. Aslında önünüzde iki seçenek vardır. Birincisi gündelikçi olarak çalışan biri ile çalışmak, diğer seçenek ise uzman bir firmadan destek almak. İlk seçenek ne yazık ki çoğu zaman inşaat temizliği için doğru seçenek değildir. Bu nedenle Keçiören inşaat sonrası temizlik şirketi olan uzman firmalardan destek almak daha iyi bir fikirdir. Her türlü inşaat ve tadilat sonrası temizlik işlemleriniz için firmamız Keçiören Büşranur Temizlik Şirketi’ni tercih edebilirsiniz. Yeni hayatınıza başlarken size yepyeni ve tertemiz bir evi teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları

İnşaat sonrası temizlik, planlı ve aşama aşama yapılması gereken bir temizlik türüdür. Esasen çok zor olan bu işlem, doğru aşamalar takip edildiğinde profesyoneller için gayet kolay bir işlemdir. Peki, inşaat sonrası temizliğin aşamaları nelerdir? Şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Tüm fazlalıklar evden uzaklaştırılır.
  • Boya kalıntıları kazılır.
  • Camlar temizlenir.
  • Her oda tek tek temizlenir.
  • Balkonlar yıkanır.

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları

İnşaat sonrası temizlik alanında pek çok firma olması, bu hizmete ihtiyaç duyanların kafasını karıştırıyor. Hizmet almak isteyen kişiler karşılarında çok sayıda firma görünce hangisinin daha iyi olduğu konusunda kafa karışıklığı yaşıyor. Eğer siz de bu durumu yaşayanlardansanız şu kriterleri göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilirsiniz:

  • İnşaat sonrası temizlik firmaları arasında kafa karışıklığı yaşıyorsanız ilk kriteriniz temiz malzemeleri olmalı.
  • Kaç personelin geleceği ve bu sayınızın evinizin büyüklüğü ile uyumlu olup olmadığı
  • Fiyatın ortalamaya uygun bir fiyat olup olmadığı
  • Temizlik hizmetine nelerin dâhil olduğu

İnşaat Sonrası Temizlik Tavsiye

İnşaat sonrası temizlik tavsiye, yeni ev sahiplerinin en çok araştırdığı internet araştırmaları arasında yer alıyor. İşin içinden çıkamayan ev sahipleri tavsiyeler ile evlerini inşaat pisliğinden arındırmaya çalışıyor. Esasen en iyi tavsiye, uzman bir temizlik şirketinden destek almak olacaktır. İşi profesyoneline bırakın ve yeni evinizin keyfini çıkarın.

İnşaat Sonrası Temizlik Ücreti

İnşaat sonrası temizlik ücretleri, normal ev temizliği ücretlerine göre daha pahalıdır. Bunun nedeni ise yapılacak işin çok daha ağır ve uğraştırıcı olmasıdır. Ancak ne yazık ki tam bir ücret vermek mümkün değildir. Ücret, temizliğin yapılacağı evin veya inşaatın özelliğine göre değişkenlik gösterecektir. İnşaat sonu temizlik için fiyat almak istiyorsanız firmamızı 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayarak inşaat sonrası daire temizliği fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.