Etlik Temizlik Şirketi

Temizlik, hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Ve asla sonu gelmeyen bir iş sorumluluğu. Yaşamın devam ettiği her yerde belirli periyodlar ile temizliğinde devam etmesi gerekir ki yaşam sağlıkla sürdürülebilsin. Dünya’nın her yerinde geçerli olan bu kural tabii ki Keçiören’in en güzel mahallelerinden biri olan Etlik için de geçerli. Etlik temizlik şirketi olarak sizlere hijyenik ve sağlıklı çözümler sunuyoruz.

Etlik Ev Temizliği

Etlik de yer alan birbirinden büyük binaları örnek verelim mesela. Bu binalarda birçok hane yaşıyor. Hepsi aynı gün içerisinde defalarca merdivenleri, asansörü ve koridorları kullanıyor. Bu binalarda hijyenin sağlanması için şüphesiz ki bir temizlik düzeni oluşturulması gerekiyor. Peki, temizliği her zaman bireysel olarak yapmaya gücümüz ya da zamanımız var mı? Ya da zamanımız olmadığı durumlarda ne yapmalıyız? İşte bu gibi sorular kafanızı karıştırmaya başladığında devreye biz giriyoruz. Bizler, yılların bize verdiği tecrübe ile Ankara Etlik’te de en çok tercih edilen temizlik şirketi olmaya devam ediyoruz. Kurulduğu günden bugüne adını hep olumlu yorumlar eşliğinde duyduğunuz firmamız Etlik temizlik şirketi denildiği zaman akla gelen ilk firma olmanın gururunu yaşıyor. Peki, bizi üst sıralara çıkaran özelliğimiz nedir? Onları da birlikte inceleyelim.

apartman temizliği fiyatları

Etlik temizlik şirketi denildiği zaman akla ilk gelen firma olmamızın en büyük sırrı, temizlikte kullandığımız malzemelerin kalitesinden geliyor. Pek çok temizlik şirketinin düştüğü bir hata var ki uygun fiyatlar verebilmek adına malzemelerin kalitesinden ödün vererek masrafı düşürmek. Firmamız kurulduğu günden beri bu hataya düşmemiş nadir firmalardan biri olarak her zaman kullandığı malzemelerde kaliteye önem verir. Evlerinize yalnızca temizlik değil, sağlık da taşımayı hedefleyen firmamız da sağlığa zararı olmayan ve birinci sınıf kaliteye sahip ürünler ile hizmet verilir.

Bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer özelliğimiz ise şüphesiz ki personelimizin güler yüzü ve tecrübesidir. Bizler, kurulduğumuz günden bugüne mutlu personel iyi hizmet sloganına inanıyoruz ve personelimize verdiğimiz değeri, personelimizin de işine vermesine aracılık ediyoruz. İşinde tecrübeli personellerimiz evlerinize ya da ofislerinize geldikleri zaman, sizin için en iyisini düşünür. Tüm alanınızı pırıl pırıl yapar ve sizlere de yalnızca tertemiz mekânlarınızın tadını çıkarmak kalır.

Etlik Temizlikçi

Etlik temizlik şirketi denildiği zaman akla ilk gelen firma olmamızın bir diğer nedeni ise şüphesiz ki, bütçe dostu fiyat politikamızdır. Bizler her zaman kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunma taraftarıyız. Sizlerin de abartılı ve şişirilmiş fiyatlardan çok sıkıldığınızı biliyoruz. Bu nedenle olması gereken ne ise o fiyatları sizlerle buluşturmayı kendimize görev ediniyoruz. Eğer sizler de kaliteli hizmet alırken aynı zamanda en uygun fiyatları duyacağınız bir firma ile çalışmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, sağlığa giden yol hijyenden geçer. Hijyen ise doğru temizlikten!

inşaat sonrası temizlik fiyatları

Etlik Temizlik İletişim

Bize ulaşmak ve temizlik ihtiyaçlarına yönelik bilgi ve randevu almak için bize 0 546 525 48 40 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

keçiören temizlik şirketleri iletişim