KEÇİÖREN KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ

Keçiören Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerimizde en çok kullandığımız mobilyalardır ve doğal olarak en çok kirlenen mobilyaların da başında gelirler. Evde koltuklarımızı kendimiz silebiliriz ancak bu aslında kesin çözüm değildir. Her ne kadar uğraşsak da kullandığımız malzemeler ev tipi olduğu sürece, yalnızca koltuklarımızın içini temizleriz. Peki ya her kiri ve tozu içine hapseden koltuk süngerleri? İşte onun için profesyonel bir dokunuş şart! Her türlü koltuk temizlik ihtiyacınızda Keçiören koltuk yıkama şirketi olan firmamız Büşranur Temizlik Şirketi, koltuk temizlikleriniz için de Keçiören’in bir numarası!

koltuk yıkama aşamaları

Sizlerde gözde değil özde bir temizlik istiyorsanız bizi arayarak tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz! Buharlı koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde çocuklarınızı sağlıklı koltuklarda oturtabilirsiniz.

koltuk yıkarken nelere dikkat edilir

Koltuk Yıkama Aşamaları

Evde koltuk yıkama hizmeti düzenli aralıklar işle alınması gereken bir hizmettir. Her ne kadar evlerinizde koltuklarınızı temizleseniz de bu yeterli gelmez ve profesyonel bir destek şarttır. Bunun için yerinde koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz. Koltuk yıkamak basit gibi gözükse de aslında çok zor bir işlemdir ve özen gerektirir. Koltuk yıkamanın aşamaları ise şu şekildedir: İlk olarak koltuğun kılıflarının çıkıp çıkmadığı kontrol edilir. Eğer kılıflar çıkıyorsa, ayrı bir işlemden geçerek derinlemesine temizlenir. Kılıfları çıkmayan koltuklar ise bir bütün olarak ele alınır ve profesyonel makineler kullanarak koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilir. Evde kendinizin temizlemesinden ayıran şey ise temizliğin yüzeysel değil derinlemesine yapılıyor olmasıdır. Koltuk kuru temizle adı da verilen bu işlem için en yakın koltuk yıkama firmasını aramanıza ise hiç gerek yok. Çünkü bizler Büşranur Temizlik Şirketi olarak verdiğiniz her adrese geliyoruz ve size hizmet sunuyoruz.

koltuk yıkama ücretleri

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk temizletmeye karar veren herkes ilk olarak koltuk temizleme fiyat aralıkları için araştırma yapıyor. Koltuk yıkama fiyatları ise yıkanacak koltuğun türüne göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin kanepe temizleme fiyatı ile oturma grubu yıkama fiyatları arasında mutlaka bir fark oluyor. Fiyatı belirleyen etmenlere kısaca koltuğun büyüklüğü, türü, yapılacak işlemin kapsamı diyebiliriz. Hijyen koltuk yıkama kapsamında kanepe yıkama fiyatları için uygun bir fiyat aradığınızda tüm oklar sizi bize getiriyor. Çünkü bizler, kaliteli hizmeti uygun fiyatlara veren bir firma olarak her zaman yanınızdayız. Sizler de kaliteli bir hizmet almak ve tertemiz koltuklara kavuşmak isterseniz bizi 0 546 525 48 40 nolu telefondan arayarak hizmet alabilirsiniz.